Administratívny pracovník

Spoločnosť: Across Agency s.r.o.
Miesto výkonu práce: Kanada, Gočovo (Rožňava)
Dátum platnosti ponuky: 20.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V spolupráci s renomovanou jazykovou školou v srdci Vancouveru so širokou ponukou špecializovaných jazykových kurzov doplnených o študijno-pracovné programy s možnosťou už od začiatku v prvej časti programu počas štúdia pracovať 20 hodín týždenne a v druhej časti programu po ukončení štúdia pracovať 40 hodín týždenne.

Business Foundations
Manažment, marketing, medzinárodný obchod

Kurz Business Foundations zahŕňa základy ekonomiky, etiky a sociálnej zodpovednosti podnikov. Študenti sa naučia rôzne manažérske prístupy, opodstatnenosť a dôležitosť kvalitného oddelenia ľudských zdrojov, ako aj potrebné nástroje pre riadenie a manažment firiem.

Kurz ďalej rozoberá efektívne marketingové taktiky a ich ovplyvňovanie rôznymi trendmi a vonkajšími faktormi, ako aj vplyv medzinárodného obchodu na jednotlivé zložky fungovania súčasných firiem a spoločností.

Kurz má dve alternatívy Business Foundations 100 - 6 mesiacov v pomere 12 týždňov štúdia a 12 týždňov práce a Business Foundations 200 - 12 mesiacov v pomere 24 týždňov štúdia a 24 týždňov práce.

Hospitality Management

Kurz Hospitality Management poskytuje spojenie medzi akademickou sférou a reálnym svetom hotelierstva a reštauračných služieb a dáva študentom praktické a vecné znalosti vyhľadávané zamestnávateľmi. Študenti sa pripravia na pracovné príležitosti od základných až po manažérske pozície.

Cieľom kurzu je odovzdať absolventom vedomosti, zručnosti a poskytnúť praktický tréning potrebný pre dokonalé zvládnutie tohto lákavého odvetvia, ktorého celosvetový rozvoj zaznamenáva exponenciálny nárast.

Kurz je rozdelený do dvoch častí študijnej a po nej nasledujúcej co-op, teda praktickej pracovnej časti programu v pomere 50/50. Podľa aktuálne platných pravidiel môže študent, za predpokladu udelenia Work Permit kanadskou ambasádou, pracovať v rozsahu 20 hodín týždenne už počas štúdia.

Hospitality Management 6M: 12 týždňov štúdia + 12 týždňov co-op pracovná časť programu
Hospitality Management 1Y: 24 týždňov štúdia + 24 týždňov co-op pracovná časť programu
Hospitality Management 2Y: 48 týždňov štúdia + 48 týždňov co-op pracovná časť programu

Uchádzači pracujú vo sfére hospitality alebo business administration. Mzda sa v Kanade pohybuje na úrovni 16 - 17 CAD/hod.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2204