Klientsky poradca Allianz Bánovce nad Bebravou

Spoločnosť: Eva Balážová
Miesto výkonu práce: Bánovce nad Bebravou
Dátum platnosti ponuky: 23.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Premýšľaš o zmene zamestnania alebo si hľadáš prácu? Máš pocit, že v súčasnej práci si nedocenený? Potom venuj pozornosť nasledujúcim vetám!
Pridaj sa k obchodného tímu najväčšej univerzálnej poisťovne na trhu a vybuduj si úspešnú kariéru v spoločnosti Allianz Slovenská poisťovňa.

Ponúkame ti prácu v spoločnosti, ktorá stojí na silných základoch. Finančná sila, tradícia a profesionalita predstavujú istotu, že spoločnosť poskytuje svojim klientom prvotriedne služby, ktoré sú základom vzájomne prospešných vzťahov medzi klientmi a poisťovateľom.

Spoločnosť ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov. Rovnako sa naším klientom venujeme v oblasti investícií, dôchodkového sporenia a hypoték. Toto všetko dnes vieme vyriešiť s klientmi aj na plnej digitálnej úrovni formou mobilu, tabletu, či notebooku. Značka Allianz – SP je všeobecne uznávaná a pozitívne vnímaná širokou verejnosťou. Odráža nielen inovatívne prvky, ale spája sa aj s bohatou minulosťou spoločnosti a dlhoročnými skúsenosťami.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Microsoft PowerPoint - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208