Pomocný pracovník na stavbe budov - Nemecko

Spoločnosť: Manuel Brandt
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 27.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Dobrý deň ,

ide o zakladanie okien a montáže kovových fasád. Hľadáme stále jedného alebo dvojicu montérov alebo pomocníkov s vlastným Autom! Dá sa pracovať aj na 3 týždňové turnusy a 1 týždeň doma. Prácu mame na dlhodobo a v celom Nemecku. Ponúkame 80€ na osobu sa prispieva na každú cestu domov ubytovanie je zdarma a sú aj pravidelné zálohy. Zmluva je nemecká na dobu neurčitú.

Kontakt:

V prípade záujmu sa hláste na: 0945457043 alebo 004961315533922
Alebo píšte E-mail na: m.brandt-gpmbuero@hotmail.com
Nájdete nás aj na internete pod: www.gpmbuero.de

Adresa:

GPM GmbH
Schiessgartenstrasse 7
55116 Mainz
Deutschland

Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame pre našich zamestnancov:
- hodinová mzda podľa kvalifikácie od 12,43 €
- diéty podľa daňových predpisov od 18 eur v čistom
- pravidelne navyšovanie mzdy
- možnosť pracovať na turnusy
- prídavky na dieťa 219€
- nedele a sviatky hradíme extra
- pre každého zamestnanca vedieme pracovné časové konto
- sporenie poskytujeme v súlade s ustanoveniami kolektívnej zmluvy
- peniaze za dovolenku a Vianoce poskytujeme v súlade s ustanoveniami kolektívnej zmluvy
- cestovné náklady hradíme paušálne v čistom
- možnosti ubytovania poskytujeme a preberáme my
- od 01.04.23 sa navýši na 13€ + 18€ diéty.

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206