Sociálny pracovník / Školiteľ

Spoločnosť: DODS SYSTEM, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Piešťany
Dátum platnosti ponuky: 02.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Sociálne služby,IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Naša spoločnosť prijme Sociálneho Pracovníka s praxou v Zariadení Sociálnych Služieb alebo v Zariadení pre Seniorov. Spoločnosť DODS SYSTEM, s.r.o. vyvíja informačný systém DODS pre 104 zariadení poskytovateľov sociálnych služieb na Slovensku, pracovnou úlohou je prevziať agendu managera spoločnosti, spolu s nami pracovať na zdokonaľovaní systému a na komunikácii so zákazníkmi a tým pádom aj na krásnej myšlienke automatizovať zastaralé a byrokratické evidencie na úroveň moderných technológií, pritom ich ponechať jednoduché pre používateľa. Očakávame schopnosť vedieť viesť školenia pre prácu so systémom pred riaditeľmi a zamestnancami zariadení a vedieť komunikovať pred väčším množstvom ľudí.

Pozrite si krátke promovideo:

Pozrite si náš veľkofilm o Štandardoch Kvality v Sociálnych Službách:

Zamestnanecké výhody, benefity:

- prístupná kancelária k dispozícii
- 30% flexibilná pracovná doba
- možnosť práce aj z homeoffice
- služobné auto
- služobný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti vyplňte, prosím, dotazník uchádzača o zamestnanie na stránke:

praca.let.is

a následne Vás budeme kontaktovať aby sme si dohodli termín pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikatívnosť, prax v Zariadení Sociálnych Služieb (ZPS)

Inzerujúca spoločnosť:

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť DODS SYSTEM, s.r.o. je prevádzkovateľom informačných systémov a aplikácií pre riadenie a organizovanie zariadení sociálnych služieb.

Zaujíma Vás, čím sa zaoberá naša spoločnosť? Pozrite si, prosím, krátke video o našich produktoch:

DODS - https://youtu.be/7SUDrgPlFns

Adresa spoločnosti:

DODS SYSTEM, s.r.o.
Nitra, Piešťany, Košice

portal.dods.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Vician
Tel.: +421944904490

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Počítače

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208