Klientsky pracovník Allianz Slovenskej poisťovne - Humenné

Spoločnosť: Daniela Kováčová
Miesto výkonu práce: Ľubiša (Humenné)
Dátum platnosti ponuky: 06.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do klientskeho centra v budove Allianz Slovenskej poisťovne, a.s.na Mierovej ulici v Humennom prijmeme na priehradku dvoch pracovníkov.

Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla?
Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať?
Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia?

Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu.

Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
- aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
- poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
- dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
- podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
- preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

Deň nástupu dohodou. V prípade záujmu, prosím, zaslať Váš životopis mailom:
radoslav.zvoc@oz.allianzsp.sk

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft PowerPoint - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205