Sociálny pracovník NP Podpora DEI NS III

Spoločnosť: Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská
Miesto výkonu práce: Bratislava-Vrakuňa
Dátum platnosti ponuky: 27.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 8
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vykonávanie sociálnej práce so zameraním na prácu s dieťaťom a jeho rodinou počas realizácie výchovného opatrenia v Centre pre deti a rodiny a KS na základe plánu sociálnej práce s dieťaťom a jeho rodinou, ktorý je vypracovaný v spolupráci s úradom práce, sociálnych vecí a rodiny a to najmä:
• vykonávanie sociálnej práce v prirodzenom prostredí, v náhradnom prostredí, v otvorenom prostredí a v prostredí utvorenom a usporiadanom na výkon opatrení SPODaSK v súlade s účelom neodkladného resp. výchovného opatrenia,
• spolupráca s viacerými subjektmi a špeciálne konzultácie na účely rozhodovania o voľbe a uplatňovaní opatrení SPODaSK,
• sociálna diagnostika, ktorá vyžaduje špecializované odborné metódy, postupy a techniky sociálnej práce,
• sociálna práca pri voľbe postupov riešenia sociálnej situácie dieťaťa,
• realizácia vzdelávacích, tréningových a rozvojových programov,
• participácia na zhodnocovaní výchovných opatrení a navrhovaní ďalšieho postupu,
• spolupráca s ostatnými zamestnancami Centra pre deti a rodiny a KS a úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205