Obchodný konzultant_Generali poisťovňa a.s._BANSKÁ ŠTIAVNICA

Spoločnosť: Monika Ignáciková s.r.o.
Miesto výkonu práce: Banská Štiavnica
Dátum platnosti ponuky: 09.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Klientsky pracovník-Banská Štiavnica

Miesto práce
Banskobystrický región - manažérska kancelária Banská Štiavnica

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fixný plat 1000€ mesačne + odmeny za každý obchod + osobné, kvartálne, tímové odmeny

Termín nástupu:
Dohodou

Forma spolupráce:
Sprostredkovateľská zmluva

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Prečo pracovať práve u nás?
· Viete získať viac skúseností, vzdelávania a viac pracovných výziev

· Kariérny rast automaticky na základe výsledkov

· Finančný príjem s pohyblivou a Fixnou zložkou, kvartálnymi odmenami

· Súťaže a Motivácia je prirodzenou súčasťou pozície

· Máte možnosť využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia

· Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?
· Správa prideleného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast produkcie

· Akvizícia nových klientov v regióne

· Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo na klientskom centre

· Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania opatrení

· Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi

· Sledovanie prostredia a konkurencie vo zverenom regióne

· Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi poisťovne

Zamestnanecké výhody, benefity
Čo Vám ponúkame?
· Flexibilný pracovný čas

· Neobmedzené možnosti príjmu

· Moderné digitálne prostredie

· Kariéra vo vlastných rukách

· Atraktívne možnosti vzdelávania a mentoring

· Komplexné portfólio produktov

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I., II, III stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čo pre túto prácu potrebujete?
· Veľmi dobre sa orientovať sa vo firemných poisťovacích/bankových produktoch

· Schopnosť hľadať pre klienta najlepšie riešenia

· Vnímať v sebe obchodného ducha a mať ťah na bránku

· Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi

· Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205