SAP Cloud Solution architekt

Spoločnosť: MIBCON SK s. r. o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 02.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pozícia zahŕňa nasledovné činnosti:

- Analyzujete obchodné procesy našich zákazníkov, vyhodnocujete najlepšie využitie SAP riešení, vždy zohľadňujete SAP Best Practices a poskytujete zákazníkom relevantné poradenstvo pri zlepšovaní ich obchodných procesov
- Navrhujete, dokumentujete a prezentuje architektúru SAP riešení, vrátane integrácií (návrhy architektúry, ktoré pripravujete, vždy zohľadňujú škálovateľnosť, udržateľnosť, konzistentnosť a celkovú architektonickú víziu)
- Pomáhate zákazníkom v orientácii a stratégii v Cloud prostredí
- Podieľate sa na implementácii projektov, koordinujete sa s rôznymi systémovými tímami, aby ste im poskytli podporu
- Pripravujete ponuky, odhady prácnosti, požiadavky na zdroje na realizáciu SAP Cloud riešení
- Udržujete si odborné znalosti o existujúcich a nových technológiách (v uvedenom zozname je to na poslednom mieste, my to však považujeme za kľúčové)

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

SAP - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2206