Nočný/-á recepčný/-á v hoteli Thermalpark***

Spoločnosť: THERMALPARK DS, a.s.
Miesto výkonu práce: Dunajská Streda
Dátum platnosti ponuky: 27.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho mladého tímu hľadáme recepčného alebo recepčnú na nočné zmeny. Ak nemáš problémy s prácou na počítači, ovládaš anglický, slovenský a maďarský jazyk, tak nám pošli svoj životopis.

Úlohami nočného recepčného alebo nočnej recepčnej budú:
- check in/out hostí
- fakturácia
- telefonická, mailová a osobná komunikácia s hosťami
- pohotové reakcie na požiadavky klientov, riešenie vzniknutých problémov a sťažností
- práca s pokladňou
- starostlivosť o priestor recepcie
- predaj a evidencia doplnkového sortimentu
- hmotná zodpovednosť za finančné prostriedky a tovar
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
- refresh/aktualizácia online systémov

Prácovná doba je od 19:00 do 7:00 hod.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Cudzie jazyky

maďarský - pokročilá: B1 a B2

slovenský - vysoká: C1 a C2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205