Manikérka/Pedikérka

Spoločnosť: SENI s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Petržalka
Dátum platnosti ponuky: 26.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 30
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Poskytovanie manikérskych a pedikérskych služieb, prijímanie objednávok pre salón, starostlivosť o pracovné prostredie, pokladňa
Zamestnanecké výhody, benefity
- Využívanie služieb poskytovaných v salóne pre seba a svoju rodinu
- školenia
- možnosť podieľať sa na chode salónu
Informácie o výberovom konaní
Do zabehnutého relax centra s pravidelnou klientelou príjmeme šikovnú a ochotnú MANIKÉRKU PEDIKÉRKU s praxou. Požadujeme: absolútnu znalosť vo svojom obore, šikovnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a spolupracovať. Ponúkame: motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť podieľať sa na celkovom chode a vedení salónu, samostatnosť, príjemný a profesionálny kolektív, klientelu, výborné pracovné prostredie.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
prax v obore, šikovnosť, zručnosť, komunikatívnosť, chuť pracovať, ochota zdokonaľovať sa
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
House Gatsby v spolupráci so salónom s tradíciou, Angel Beauty. Dve pobočky moderného štýlového salónu krásy s tradíciou. Spolupráca so svetovými značkami vlasovej kozmetiky L´Oréal, Kevin Murphy, Keune, Tigi, pleťovej kozmetiky Ericson Laboratoires, Laboratoires PAB, nechtového designu Orly, IBD, Astonishing Nails, LeChat, Footlogix s kompletnou ponukou služieb klasického salónu krásy, s rozšírením o tradičnú čínsku medicínu, Flow Yoga cvičenia, sauny a jaccuzzi.
Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov
Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Nina Hikmet
Tel.: +421903346282
E-mail: ninahikmet@gmail.com

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2205