Kuchár/ka Entremetier do 4* hotela v Laax vo Švajčiarsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Švajčiarsko (kantón Graubunden)
Dátum platnosti ponuky: 13.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára/ku Chef de Partie na pozíciu Entremetier do 4* hotela v mestečku Laax-Murschetg, kanton Graubünden vo Švajčiarsku.
Hotel s 90 izbami a kapacitou v reštaurácii, bare a s letnou terasou pre 160 hostí.
Pracovný pomer priamo so zamestnávateľom na zimnú sezónu do začiatku apríla 2023
Nástup: ihneď
Plat: od 2800 - 3000 CHF Netto/mesiac (po odrátaní ubytovania a stravy)
Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie vzdialené 5 minút od hotela v ubytovaní pre zamestnancov za poplatok 450 CHF/mesiac a stravu za poplatok 450 CHF/mesiac
Pracovná doba: 5 dní v týždni/43,5 hodín
od 09:00 do 14:00 a od 17:30 do 22:00 hod.
Úroveň jazyka: komunikatívna nemčina B1
Požiadavky zamestnávateľa:
- vyučený kuchár
Náplň práce:
- skúsenosti a prax z gastronómie na pozícii kuchára, príprava omáčok, príloh podľa pokynov šéfkuchára v reštaurácii s polpenziami ale aj A la Carte
V kuchyni pracuje ďalších 12 kuchárov zo Švajčiarska, Nemecka, Rakúska, Maďarska, Slovenska, Bulharska
Ďalšie požiadavky:
- doniesť si rondon a protišmykové nohavice
Zamestnávateľ poskytuje zásteru

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208