Špecialista / Disponent pre prímestskú prepravu tovaru (m/ž)

Spoločnosť: DACHSER Slovakia a. s.
Miesto výkonu práce: Lozorno (Malacky)
Dátum platnosti ponuky: 04.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci západného Slovenska s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a termínované požiadavky
- disponovanie (rozdelenie) tovaru na jednotlivé vozidlá pomocou interných systémov
- sledovanie priebehu prepravy (spojenie so zákazníkmi, dopravcami, a flexibilné riešenie vzniknutých problémov)
- tlač a kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv
- hľadanie extra prepráv pri veľkom objeme tovaru cez burzu prepráv
- príprava dokladov a pen-key k naloženiu na vozidlo
- kontrola dodržiavania predpisov a ustrojenia vodičov
- evidencia a archivácia všetkých potrebných dokumentov
- práca má dynamický charakter, ale to Vám isto nemusíme zdôrazňovať
- pracuje sa v trojzmennej prevádzke - zmeny sa striedajú po týždni (4:00 - 12:00, 6:00 - 14:00, 11:00 - 19:00, 22:00 - 6:00)

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Open Office - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205