Animátori v Španielsku (CELOROČNE)

Spoločnosť: IMPERIAL CARE s. r. o.
Miesto výkonu práce: Španielsko
Dátum platnosti ponuky: 14.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard,Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Miesto výkonu práce: prímorské hotely v Španielsku
Lokality: Kanárske ostrovy – celoročne, Baleárske ostrovy (Mallorka, Menorca, Ibiza
Termíny nástupu: flexibilne počas celého roka
PLAT: od 1125 Eur/mesiac, v závislosti od skúseností a schopností
Pracovná doba: 40 hodín do týždňa
Voľno 1,5 – 2 dni voľna týždenne
Náplň práce:
príprava a realizácia denných a večerných programov pre deti a dospelých
organizovanie športových podujatí, aktivít a súťaží
práca v medzinárodnom animačnom tíme
práca s malými deťmi, tínedžermi a dospelými
skúsenosti nie sú podmienkou ale sú vítané
Požiadavky na zamestnanca
organizačné schopnosti, chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi, pozitívny vzťah k deťom, aktívny vzťah k športu a tancu, umelecké nadanie (tanec, spev, herectvo, práca s mikrofónom, výtvarná a technická zručnosť) je výhodou, tímový hráč, spoločenský typ a zmysel pre humor, príjemné vystupovanie, ochota pôsobiť dlhší čas v zahraničí
Jazykové znalosti: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni + ďalší cudzí jazyk – nemecký, francúzsky nemecký jazyk veľkou výhodou, každý ďalší jazyk je plus.
Skúsenosti: nie sú podmienkou ale sú vítané
BENEFITY:
Ubytovanie je zabezpečené v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela (150 Eur mesačne)
Stravovanie: zdarma v hoteli – plná penzia
30 dní platenej dovolenky
Sociálne a zdravotné poistenie
Práca vhodná pre mužov aj ženy, študentov
Práca na pracovnú zmluvu.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206