Murári v Nemecku + ubytovanie zdarma

Spoločnosť: Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 17.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Pre nášho nemeckého klienta - stavebnú firmu špecializujúcu sa na pozemné, inžinierske a železničné staviteľstvo, hľadáme nových zamestnancov na pozíciu murár.

Náplň práce
• Murovanie
• Debniace práce
• Betonárske práce
• Obsluha strojov
Zamestnanecké výhody, benefity
• Mzda 14 € na hodinu pre nekvalifikovaného zamestnanca resp. 16 € na hodinu pre zamestnancov s praxou
• Mesačná mzda pri práci 160 – 190 hodín, 2240 – 3040 € brutto mesačne
• Zvýšenie hodinovej mzdy po šiestich mesiacoch
• Ubytovanie na prvé tri mesiace je zabezpečené zdarma v blízkosti firmy, následne asistencia pri nájdení ubytovania
• Príplatky - nočný príplatok 20 %, nedeľný príplatok 75 %
• Odmeny za montážne práce mimo pracoviska: jednolôžková izba v hoteli zdarma, príplatok 28 € v čistom za 24 hodín mimo domova, 14 € netto za deň príchodu a odchodu, časová náhrada 8 € za deň za viac ako 3 hodiny cestovania 12 € za deň pri jazde viac ako 5 hodín
• Doplnkové zdravotné poistenie - 240 € za optické pomôcky - 540 € za zubné protézy, jednolôžková izba pri hospitalizácii v prípade úrazu na pracovisku
• Úrazové poistenie
• Vianočný bonus 93 hodín
• Vernostný bonus (cca 500 € brutto)
• Výkonnostný bonus cca 300 € až 800 € brutto

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208