Anketár - zmena zdravotnej poisťovne - Topoľčany

Spoločnosť: Roman Zajíc - team zajic
Miesto výkonu práce: Topoľčany
Dátum platnosti ponuky: 25.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o vykonaní práce
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Zdravotné a sociálne poistenie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Pozícia je zameraná na prieskum trhu v oblasti využívania benefitov zdravotných poisťovní.
- Pozícia je vhodná aj pre študentov, nakoľko je pri nej pružná pracovná doba
- Zaškolenie k pozícii je zabezpečené, prezenčne alebo online formou
- Pozíciu je možné vykonávať kdekoľvek v rámci SR

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205