Správca exteriérových objektov

Spoločnosť: Timigado, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Detva, Zvolen, Žiar nad Hronom, Handlová (Prievidza)
Dátum platnosti ponuky: 28.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vašou náplňou práce bude údržba vonkajších priestorov v rámci 9 objektov nachádzajúcich sa v mestách:
- Banská Bystrica
- Zvolen
- Detva
- Banská Štiavnica
- Žiar nad Hronom
- Handlová

Údržba zahŕňa nasledujúce činnosti:
- starostlivosť o vonkajšiu čistotu parkoviska (zbieranie odpadu)
- kosenie trávnika
- strihanie okrasných kríkov a rastlín
- čistenie výsadby od buriny
- dopĺňanie štrku či drevenej kôry do výsadby (veľmi príležitostne)
- zalievanie stromov a výsadby (v letných mesiacoch)

Ide o 9 objektov, pričom do týždňa ide celkovo o 14 výjazdov. Dostanete firemný automobil (menšiu dodávku typu Volkswagen Caddy) vďaka ktorej sa budete prepravovať k jednotlivým objektom. Denne sa priemerne spravujú 3 objekty, pričom zamestnancovi je z veľkej miery ponechaná voľnosť a môže objektov navštíviť viac alebo menej za pracovný deň. Dodávka je plne vybavená potrebným pracovným náradím.

Ponúkame:
- Firemnú dodávku
- Finančný príspevok na stravovanie
- Príspevok na pitný režim (v letných mesiacoch)
- Príspevok na pracovný odev a obuv

Benefity:
- Pružný (flexibilný) pracovný čas (do práce idete kedy vy chcete, dôležité je, aby týždenná práca bola na konci týždňa dokončená)
- Možnosť nadpracovania náhradného voľna (ak potrebujete z akýchkoľvek dôvodov jeden deň v týždni voľno, tieto výjazdy sa dajú nadpracovať v iných dňoch a vy to potrebné voľno máte)
- Firemnú dodávku je možné použiť aj na osobné účely (po dohode)

Firemný automobil aj všetky pracovné pomôcky mate stále pri sebe, to znamená, že nemusíte sa dostavovať do sídla firmy, ale začínate aj končíte tam, kde si určíte vy (predpokladáme, že doma).

Požadujeme:
- vodičský preukaz skupiny B
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- pracovitosť

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať emailom na: info@utulnejsie.sk, popr. sa s Vami radi spojíme aj telefonicky.

Už teraz sa na Vás tešíme!

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2204