Skladník - veľkoobchod s potravinami

Spoločnosť: LABAŠ s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Nad jazerom
Dátum platnosti ponuky: 10.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Technické a manuálne prierezové zamestnania

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Na základe pridelenej faktúry pripravuje tovar pre zákazníka.
Dbá o udržiavanie poriadku v skladovacích priestoroch a zodpovedá za poriadok na jemu určenom mieste.
3-zmenná prevádzka, práca aj cez víkendy a sviatky.
Pracovná doba od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00, cez víkendy: 12 h. pracovná doba
Práca na TPP
Mzdové podmienky:
850 - 1 500 EUR/mesiac 850 € + výkonnostná odmena + príplatky za prácu cez víkend a nadčas
Priemerná hrubá mzda 1200€

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206