Čašník/čka s inkasom do 4* hotela v Neuweiler v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 17.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 2 čašníkov/čky s inkasom do 4* wellness hotela v obci Neuweiler v Nemecku.
Rodinný wellness hotel sa nachádza blízko Štuttgartu v spolkovej krajine Baden Württemberg v Nemecku a disponuje 40 posteľami a s kapacitou v reštaurácii a na terase pre cca. 80 hostí
Celoročná práca. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: čím skôr
Plat: 2200 Eur Brutto/169 hodín mesačne, cca. 13 Eur Netto/hod.
13. plat, preplatené nadčasy alebo možnosť vziať si voľno, príplatky za nedele a štátne sviatky, dovolenkové a vianočné odmeny, dovolenka 24 dní v roku (cez Vianoce od 19.12. 2022 do 01.01.2023 majú zamestnanci voľno)
Prepitné je delené medzi zamestnancov
Pracovná doba: 5 dní v týždni podľa dohody/8 hodín denne
Práca na zmeny od 06:00 - 12:00 alebo 17:00 - 22:00 alebo od 06:00 do 14:30 alebo od 14:30 do 22:00 hod.
- ubytovanie pre zamestnancov je vzdialené 800 metrov v apartmáne s kuchyňou, terasou a parkoviskom zadarmo. Strava zadarmo počas pracovných dní
Náplň práce:
- prijímanie a zúčtovanie objednávok, A la Carte servis, znalosť vínnej karty, starostlivosť o svoj rajón
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B2 (dobrá znalosť)
Požiadavky:
- predchádzajúce skúsenosti a prax z gastronómie minimálne 1-2 roky požadované
Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie zamestnancom
Zamestnanci pochádzajú z Nemecka, Rumunska, Bulharska a Alžírska
Poskytuje pre zamestnancov bezplatné využívanie wellness, sauny a zadarmo pranie bielizne pre zamestancov, výhodné ceny pre zamestnancov na masáže.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206