Pomocný/á čašník/čka do 4*hotela v Steeg i.Lechtal, Tirolsko

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 09.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 pomocného/ú čašníka/čku do 4* hotela v obci Steeg im Lechtal v Tirolsku v Rakúsku na zimnú sezónnu prácu do konca apríla 2023. Páry sú vítané.
-Nástup: ihneď
-pracovná doba 6 dní v týždni/48 hodín podľa dohody
-Plat: 1750€ Netto/mesiac
13. a 14. plat
Ubytovanie zadarmo vzdialené 5 minút pešo od hotela v komplexe pre personál pre jednotlivcov v jednolôžkových izbách so sprchou, WC, kuchyňou, WIFI a strava zadarmo aj počas voľných dní. Za energie sa mesačne platí 45 €, kaucia 200 € za ubytovanie, ktorá bude na konci sezóny zamestnancovi vrátená
-Požiadavky na zamestnanca:
- servírovanie raňajok, pomocné práce pri raňajkách a pri obsluhe hostí, roznášanie nápojov a jedál
Úroveň jazyka:
- Nemecký alebo anglický jazyk A2
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na požadovanej pozícii
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Jedná sa o štvorhviezdičkový rezort s apartmánmi, reštauráciou, s nádherným wellness centrom s rozlohou 2000 m2

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205