Prevádzkový zámočník

Spoločnosť: Regionálna vodárenská spoločnosť s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nitriansky kraj
Základná zložka mzdy (v hrubom): 6 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 18.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Vodné hospodárstvo a vodárenstvo,Odpadové hospodárstvo a životné prostredie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- všetky práce podľa manipulačného poriadku,
- obsluha a údržba strojného zariadenia vrátane výmeny armatúr,
- aktívna spoluúčasť pri servisných a revíznych prácach,
- kontrola a čistenie čerpadiel a plavákových spínačov v objektoch ČS,
- udržuje poriadok a čistenie prevádzkových objektov,
- obnova náterov potrubí, poklopov, rebríkov a zábradlí,
- zaznamenávať do záznamu dohodnuté údaje o prevedenej práci do zákazkových listov,
- zaznamenávať údaje o denných jazdách motorového vozidla,
- riadiť sa pokynmi svojho nadriadeného,
- vykonávať bežné opravy čerpacích agregátov, drvičov a discreenu,
- povolené opravy na vyhradených technických zariadeniach, na ktoré má oprávnenie,
- zváračské a klampiarske práce v rozsahu osvedčenia na ktoré má oprávnenie,
- vykonávať preventívnu údržbu podľa harmonogramu objednávateľa prác,
- zodpovedá za hospodárne využitie materiálu na opravy SaZ, mechanizmov,
- dbá na efektívne využívanie pracovnej doby,
- pri výkone prác používa nadobudnuté pracovné ustrojenie a ochranné pomôcky, v prípade predčasného opotrebovania požiada svojho majstra o nové OOPP,
- vykonáva nariadenú pracovnú pohotovosť v zmysle rozpisu pohotovostí,
- zodpovedá za jemu pridelené náradie a udržiava ho v prevádzky schopnom stave,
- kosenie trávy podľa potreby na objektoch,
- v prípade potreby spolupracuje s ostatnými divíziami a pracoviskami,
- v prípade potreby vykonáva a zabezpečuje ďalšie činnosti na pokyn svojich nadriadených

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205