Vývojár - Junior

Spoločnosť: JR Group, s. r. o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum platnosti ponuky: 27.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Čo Ťa u nás čaká na tejto pozícií:
Sme tím otvorených ľudí, ktorý sa venujú výrobným a logistickým projektom. Každý má zodpovednosť za výsledok svojej práce - tak interne do firmy, ako aj voči našim zákazníkom. Je na nás, akým spôsobom tento výsledok zaistíme. Popri tom máme oporu v znalostiach a skúsenostiach celého tímu kolegov.
Každý projekt a klient je iný. Nepracujeme len pre malé firmy na Slovensku, ale i pre väčšie kolosy. Nikdy sa nedostaneme do stereotypu a vždy je potrebné zapojiť kreativitu a vymyslieť to najlepšie riešenie pre danú situáciu. Každý projekt a stretnutie nás posúva ďalej profesionálne, ale i osobnostne.
Konkrétne požiadavky na pozíciu:
● tvoj typický pracovný deň bude rozmanitý a tvorivý, budeš počas neho:
● analyzovať,
● vytvárať, zdokonaľovať a udržiavať čiastkové aplikácie systému (financie, sklady, personalistika, výroba a pod.) V integrovanom vývojovom prostredí QI,
● navrhovať dátový model, vytvárať okná aplikácií a pridružené tlačové výstupy,
● programovať obslužné procedúry v makro jazyku QI,
● pripravovať metodiky k aplikáciám,
● tiež svoje analýzy či riešenia niekomu obhajovať alebo oponovať.
Cez čísla:
● cca 15% času Ti zaberie analýza,
● ďalších 65% realizácia (programovanie),
● tých zvyšných 20% sú napr. riadenie a konzultovanie.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

MSSQL - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205