Recepčná / Recepčný

Spoločnosť: PSP Morava, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Vysoké Tatry (Poprad)
Dátum platnosti ponuky: 27.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

RETRO HOTEL MORAVA** je situovaný v Tatranskej Lomnici, priamo pod údolnou stanicou kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Hotel je otvorený celoročne s kapacitou do 200 osôb.
Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na úsek recepcie. Komunikatívneho, asertívneho človeka s priateľskou povahou.
Rozvrh zmien je dvojsmenný - poobedná a ranná zmena - 8 hodinový pracovný čas. Pracujeme s rezervačným systémom HORES. Podmienkou na prijatie do zamestnania je ovládanie akéhokoľvek rezervačného/ubytovacieho systému.
RETRO HOTEL MORAVA** je výnimočný svojím zameraním na rodinnú dovolenku, seniorov a ROH RETRO REKREÁCIE. Spoločne s nami sa veľa naučíš a obohatíš svoje pracovné skúsenosti. Bližšie informácie nájdeš na: www.hotel-morava.sk

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205