Klientsky pracovník Allianz BN

Spoločnosť: Zuzana Tretinárová
Miesto výkonu práce: Partizánske
Dátum platnosti ponuky: 31.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Práca v obchodnom tíme najväčšej univerzálnej poisťovne na trhu a s možnosťou vybudovať si úspešnú kariéru v spoločnosti Allianz Slovenská poisťovňa.

Ponúkame ti prácu v spoločnosti, ktorá stojí na silných základoch. Finančná sila, tradícia a profesionalita predstavujú istotu, že spoločnosť poskytuje svojim klientom prvotriedne služby, ktoré sú základom vzájomne prospešných vzťahov medzi klientmi a poisťovateľom.

Spoločnosť ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov. Rovnako sa naším klientom venujeme v oblasti investícií, dôchodkového sporenia a hypoték. Toto všetko dnes vieme vyriešiť s klientmi aj na plnej digitálnej úrovni formou mobilu, tabletu, či notebooku. Značka Allianz – SP je všeobecne uznávaná a pozitívne vnímaná širokou verejnosťou. Odráža nielen inovatívne prvky, ale spája sa aj s bohatou minulosťou spoločnosti a dlhoročnými skúsenosťami.

Čo máš možnosť získať:

• atraktívny systém štartovacích odmien sa o teba postará, kým sa zaučíš v podobe fixnej zložky
• celé vzdelávanie ti hradíme v plnom rozsahu my počas celého pôsobenia v spoločnosti
• výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
• pomôžeme ti zriadiť si svoju vlastnú kanceláriu a pomôžeme ti aj financovať jej náklady
• zvýhodnené platové podmienky pre uchádzačov so skúsenosťami v poisťovníctve a bankovníctve
• možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
• podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
• kvartálne bonusy od 333 Eur do 999 Eur
• zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
• teambuildingové akcie
• finančné a materiálne benefity
• flexibilná zložka výplaty
• zázemie jednej z najväčších spoločností
• pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností

O čom je práca klientskeho pracovníka v Allianz Slovenskej poisťovni:

• o poradenstve v oblasti poistenia a osobných financií
• o hľadaní riešení a pomoci klientom
• o nahlasovaní poistných udalostí
• o budovaní vzťahov s klientmi
• o vyhľadávaní nových obchodných príležitostí
• o budovaní vlastnej klientely
• o starostlivosti o zverených existujúcich klientov
• o administratívnych prácach
• o tvorení podkladov a reportov manažérovi

Čo od teba očakávame:

• dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť
• pozitívny prístup k práci, hľadanie riešení, nie problémov
• samostatnosť je fajn, ale treba vedieť aj hrať v tíme
• príjemné vystupovanie a proklientsky prístup
• aktívny prístup k riešeniu pracovných úloh
• dobré komunikačné schopnosti
• nebáť sa inovácií, zmien a výziev
• vidíš sa v tom? :-)

... tak nám neváhaj zaslať svoj životopis, aby si sa mohol o tejto príležitosti dozvedieť viac!

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206