Obchodný zástupca SK/CZ

Spoločnosť: PSS SVIDNÍK, a.s.
Miesto výkonu práce: Svidník
Dátum platnosti ponuky: 25.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Komunikuje so stálymi a potenciálnymi zákazníkmi telefonicky, e-mailom a
na osobných stretnutiach,
- zisťuje, ktoré služby alebo produkty zákazník potrebuje,
- vyhľadáva nových zákazníkov,
- stretáva sa so zákazníkmi v ich firmách alebo organizuje stretnutia u nás
vo firme,
- prezentuje zákazníkom produkty spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. za účelom
ich predaja,
- vytvára ponuku produktov a pripravuje kúpne zmluvy,
- stará sa o stálych zákazníkov a ich požiadavky,
- predáva produkty spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. stálym aj novým
zákazníkom,
- zúčastňuje sa výstav a služobných ciest (v zahraničí) za účelom
prezentácie a predaja našich produktov.

Ide o typ predaja, kde sa pracuje na dlhodobejších projektoch. Práca obchodného zástupca v našej spoločnosti zahŕňa hlavne nové výzvy a aktívnu komunikáciu s kolegami a zákazníkmi. Obchodný zástupca by sa mal hlavne zaujímať o to, ako poskytovať zákazníkom čo najviac pomoci. Taktiež by mal byť orientovaný na výsledky a ciele.

V prípade neskúsených kandidátov s potenciálom je firma ochotná zaškoliť a vytrénovať. Neskúsený kandidát začína ako komunikátor a asistent predaja. Postupne má možnosť sa vypracovať.
V prípade skúsených kandidátov je možné fixný plat dohodnúť podľa skúseností a praxe v danej oblasti.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208