Poradca klienta - Allianz

Spoločnosť: Jana Chochulová
Miesto výkonu práce: Topoľčany
Dátum platnosti ponuky: 12.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme ambicióznych, spoľahlivých obchodníkov.

Náplň práce:
- Starostlivosť o nových a zverených existujúcich klientov.
- Spolupráca na obchodných kampaniach.
- Analýza potrieb klientov, poradenstvo v oblasti poistenia života, majetku, podnikania, cestovného poistenia a osobných financií
- Riešenia spotrebiteľských, podnikateľských a hypotekárnych úverov
- Pomoc klientom s likvidáciou poistných udalostí.
- nadštandardný zárobok s možnosťou garancie predchádzajúceho príjmu obchodníkov až do výšky 2500 eur po dobu 18 mesiacov

Ak Vás ponuka práce zaujala, pošlite životopis na uvedené kontaktné údaje.

Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205