Riaditeľ školy pre všeobecné a umel. vzdelávanie

Spoločnosť: Súkromná škola umeleckého priemyslu, P. Križku 390/4, Kremnica
Miesto výkonu práce: Kremnica (Žiar nad Hronom)
Dátum platnosti ponuky: 25.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Voľné pracovné miesto – vyhlásenie

Zriaďovateľ Súkromnej školy umeleckého priemyslu v Kremnici, Ul. P.Križku 390/4, 96701 Kremnica prijme do pracovného pomeru
• riaditeľa školy pre všeobecné a umelecké vzdelávanie

Pracovné podmienky:
• pracovný pomer na dobu určitú, pracovný úväzok - 37,50 hod./tt., nástup ihneď

Požadovaná kvalifikácia
Požadovaná kvalifikácia v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z.:
• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - kvalifikačné predpoklady v zmysle zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov,
• vykonanie I. atestácie podľa § 27 ods. 5 alebo jej získanie podľa § 61 ods. 7 zákona NR SR č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ďalšie potrebné požiadavky:
• znalosť práce s PC a aSc agendou,
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
• bezúhonnosť,
• zdravotná spôsobilosť (telesná spôsobilosť a duševná spôsobilosť potrebná na výkon pedagogickej činnosti),
• riadiace a organizačné schopnosti,
• znalosť príslušnej legislatívy,
• ovládanie štátneho jazyka,
• komunikatívnosť,
• aktívna znalosť anglického jazyka je vítaná.

Forma odmeňovania
V zmysle zákona NR SR č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Požadované doklady:
• prihláška s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom,
• profesijný životopis,
• doklady o vzdelaní, príp. praxi,( vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške, vysokoškolský diplom),
• potvrdenie o telesnej spôsobilosti a o duševnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti - platí len pre prijatých uchádzačov,
• výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace - platí len pre prijatých uchádzačov,
• súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia, do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. zo ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín podania žiadosti
Žiadosť s potrebnými dokladmi posielajte v elektronickej forme na emailovú adresu zriaďovateľa školy Kemel@segroup.sk.

Adresa školy
Súkromná škola umeleckého priemyslu v Kremnici
Ul. P.Križku 390/4, 96701 Kremnica
Kemel@segroup.sk

Kontakt
Bližšie informácie získate na uvedenom kontakte:
e-mail: Kemel@segroup.sk

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208