Obchodný zástupca

Spoločnosť: Damedis s.r.o.
Miesto výkonu práce: Zvolen
Dátum platnosti ponuky: 12.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 6
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáš prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde sa budeš cítiť dobre a ako bonus si dokážeš nadštandardne zarobiť ? Tak si tu správne. Prinášame skvelú formu motivačného odmeňovania.

Staň sa našou súčasťou a istotu fixného platu máš už počas úvodného školenia a môžeš sa tešiť aj na svoju variabilnú zložku.

Tvojou náplňou práce bude oslovovať nových zákazníkov za účelom ponuky produktov a zároveň sa budeš starať o svoj kmeň získaných zákazníkov. Výhodou je, že každý jeden predaj máš odmenený zaujímavou sumou, ba dokonca si ju dokážeš aj zdvojnásobiť.

Súčasťou tvojej práce bude aj vypracovávanie cenových ponúk v našom systéme Pohoda a spracovávanie objednávok a servisných požiadaviek zákazníkov.

Po získaní skúseností máš možnosť pracovať nie len v kancelárií, ale aj navštevovať zákazníkov na obchodných schôdzkach

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208