Operátor výroby v Lozorne

Spoločnosť: CentralWork Slovakia, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Lozorno (Malacky)
Základná zložka mzdy (v hrubom): 788,61 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 14.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- montáž automobilových komponentov,
- výroba dielov pre prémiové značky automobilov,
- vizuálna kontrola výrobkov,
- 2/3 zmenná prevádzka, podľa projektu,
- práca je vhodná pre mužov, ženy aj páry (možnosť rovnakej zmeny),

- PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave

- DOPRAVA do Lozorna z viacerých smerov zabezpečená:

1. Skalica - Vrádište rázc. - Holíč - Kopčany - Gbely - Lozorno
2. Plav. Podhradie- Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jablonové- Lozorno
3. Senica - Dojč - Štefanov - Šaštín-Stráže - Čáry - Kúty - Malacky- Lozorno
4. Borský Mikuláš - Bílikove Humence - Lakš.Nová Ves - Studienka - Malacky - Pl.Štvrtok rázc. - Lozorno
5. Bratislava - Stupava - Lozorno
6. Prievaly - Pl.Peter - Pl. Mikuláš - Malacky - Lozorno
7. Jakubov - Suchohrad - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Láb - Pl.Štvrtok - Lozorno
8. Holíč - Radimov - Unín - Petrova Ves - Šaštín-Stráže - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Sv.Ján - Závod - Malacky - Pl.Štvrtok - Lozorno
9. Gbely - Smolinské - Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Sv.Ján - Závod - Veľké Leváre - Pl.Štvrtok - Lozorno
10. Brodské - Kúty - Sekule - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky - Lozorno

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 75€!

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205