Materiálový disponent

Spoločnosť: Kongsberg Automotive, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Vráble (Nitra)
Dátum platnosti ponuky: 17.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Denné plánovanie materiálu s cieľom zlepšiť materiálový manažment, logistické náklady a tok materiálu.
Identifikovať a manažovať aktuálne a potencionálne problémy s dostupnosťou materiálu.
Manažovať pridelenú oblasť globálneho dodávateľského reťazca, aby boli dosiahnuté definované KPI (hotové výrobky, rozpracované kusy, subdodávateľské výrobky, surový materiál, obaly).
Zabezpečiť správnu úroveň zákazníckeho servisu splnením požiadaviek na základe dennej komunikácie a dodávateľských manuálov.
Využívať a monitorovať postupy plánovania materiálov so zabezpečením vyhovujúcej kvality, dodávky a nákladov s minimálnou skladovou investíciou.
Priamy kontakt so zákazníkmi, dodávateľmi, dopravcami, zákazníckym servisom a výrobou s cieľom splniť aktuálne a projektované zákaznícke požiadavky, zabezpečiť materiál a optimálnu úroveň zásob.
Zúčastňovať sa celkovej inventúry.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

SAP - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206