Telefonista/ka pre digitálne technológie - Prešov

Spoločnosť: RENOSTER GROUP s.r.o.
Miesto výkonu práce: Prešov
Základná zložka mzdy (v hrubom): 7 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 24.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Tvojou prácou bude telefonická komunikácia so zákazníkmi, spracovávanie LEADOV pre naše obchodné oddelenie a získavanie súhlasu zákazníka pre budúce kontaktovanie klienta obchodníkom.

V práci NEBUDEŠ predávať žiadne produkty ani služby.

Od Teba budeme očakávať:
- zodpovednosť za spracovanie pridelenej databázy
- poskytovanie podpory a informácií zákazníkom/kolegom
- všeobecná administratívna práca.

Že nemáš skúsenosti? Nevadí, my ťa všetko naučíme.

Pridaj sa k nám a získaj skvelých kolegov
• pracujeme iba v pracovných dňoch v čase od 08:00 do 16:30/10:00 do 18:30 , (brigáda - čas podľa dohody)
• pracovať budeš vo veľmi príjemnom a modernom prostredí.

Práca v našom komerčnom call centre môže byť skvelý začiatok. Na prvom mieste je spokojný zákazník. Naše call centrum je o budovaní vzťahov a snahe pomôcť zákazníkovi, preto nehľadáme prax, ale srdce na správnom mieste.

Pridaj sa k nám a získaj skúsenosti a skvelých kolegov, pracovať budeš vo veľmi príjemnom a modernom prostredí.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204