Operátor lisovne

Spoločnosť: MOTOKOM SLOVAKIA s.r.o.
Miesto výkonu práce: Veľký Meder (Dunajská Streda)
Dátum platnosti ponuky: 26.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Zodpovedá za:
• Za dodržiavanie pracovného poriadku , BOZP , používanie OOPP
• Za čistotu a poriadok na pracovisku
• Za dochvíľny nástup do práce podľa stanoveného rozpisu pracovných smien
• Hospodárnu a bezpečnú prevádzku , obsluhu lisovacieho stroja , náradia a iných pracovných pomôcok potrebných k výkonu práce
• Za efektívnu výrobu výrobkov v požadovanom množstve a kvalite .
• Za vykonávanie predpísanej kontroly kvality výrobku podľa záznamového listu a jej evidencia
• Za evidenciu priebehu výroby , prestojov , vyrobeného množstva , vyrobených nezhodných výrobkov
• Za dodržiavanie bezpečných pracovných postupov a inštrukcii
• Za hlásenie zistených nedostatkov , poškodenia ,poruchu stroja, nezhody v dokumentácii
• Za účasť na školeniach
• Za dodržiavanie predpisov a smerníc zamestnávateľa podľa IATF
• Za vykonanie iných prác podľa pokynov nadriadeného pokiaľ nie sú v rozpore s morálkou a bezpečnosťou pri práci
• V prípade zistenia nekvality , zastaviť výrobu , informovať nadriadeného , ktorý rozhodne o ďalšom postupe , označiť podozrivé balenie .
- práca v trojzmennej prevádzke

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205