Opatrovateľ/ka - Nemecko

Spoločnosť: Renaissance agency s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 26.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Sociálne služby,Zdravotníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Miesto výkonu práce: Nemecko (aktuálne v mestách Pfalzgrafenweiler, Wemding, Bramsche, Kalletal, Salem, Saarbrücken, Kiefersfelden, Weßling, Lüneburg, Egenhofen, Ochtendung, Hoisdorf, Landshut, a iné…)

Úväzok: Plný úväzok na nemeckú pracovnú zmluvu

Nástupný plat: 15 € – 18 € brutto/hod v závislosti od skúseností + 3 € netto/hod diéty. Vyplácané sú tiež príplatky za nadčasy, za zmenovú prácu poobede a v noci, za prácu cez víkend a cez sviatky. Napr. pri odpracovaní 160 hodín je mesačná mzda bez príplatkov 2400 € až 2880 € brutto + 480 € netto diéty, pri odpracovaní 180 hodín je mesačná mzda bez príplatkov 2700 € až 3240 € brutto + 540 € netto diéty.

Náplň práce: Opatrovateľská služba v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách.

Ďalšie informácie/Benefity: Ubytovanie je zabezpečené a hradené, možnosť cenovo-výhodného stravovania priamo v domove, možnosť dohodnúť si rozdelenie zmien podľa potreby (kvôli návratu domov)

Požiadavky: Opatrovateľský certifikát, prax minimálne dva roky ako zdravotná sestra alebo opatrovateľ/ka, znalosť nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa (min. B1 slovom aj písmom)

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206