Skladník - Nemecko, Nohra - aj bez jazyka

Spoločnosť: VM Recruitment s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Základná zložka mzdy (v hrubom): 13 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 27.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ponúkaná pozícia: Skladník/ Operátor v DHL, Hľadáme pracovníkov (ženy, muži, páry)

Miesto práce: Nemecko, Nohra

Mzda: od €13.00 (1700-1900 V čistom/mesačne - nástupný plat )

Príplatky:
€16.25 Nočná zmena (+25%)
€19.50 Nedeľa (+50%)
€ 26 Sviatok (+100%)

Výplata: Mesačne s možnosťou záloh

Pracovné zmeny: 06.00-14.00 14.00-22.00 22.00-06.00

Náplň práce:
Manipulácia s výrobkami, balenie, pickovanie balíkov
Obsluha strojov, práca aj na linke.
Náplňou práce je aj nakladanie a vykladanie kamiónov.
Triedenie a príprava balíkov na expedíciu podľa objednávok za pásom
Triedenie obálok.
Pracovnú pozíciu vyberá klient

Požiadavky na zamestnanca:
čistý register trestov, Aj bez znalosti cudzích jazykov

Ubytovanie:
Býva sa na hoteli po 2 na izbe za 250 € osoba /mesiac
Hotel je kompletne zariadený + internet + parkovisko + všetky energie v cene
Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne alebo možnosť stravy vo firemnej kantíne cena sa pohybuje do €4,50 obed

Doprava do práce: Do prace sa dochádza cca. 10 minút pešo z ubytovania /Hotela

Požadované vzdelanie

Neukončené základné vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Filtrovať ponuky podľa

1/2205