Samostatný referent - vedúci skupiny

Spoločnosť: Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Miesto výkonu práce: Sliač (Zvolen)
Dátum nástupu: 01.01.2023
Dátum platnosti ponuky: 27.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Koordinovanie prác zamestnancov vykonávajúcich odborné pracovné činnosti s prevahou fyzickej práce (napr. vo výrobe,
v opravárenstve, v službách).
Z ďalších úloh:
- vykonáva odbornú prípravu zamestnancov a vedie o tom záznamy,
- spracováva a aktualizuje smernice na výkon služby a ďalšie podklady za danú oblasť,
- zúčastňuje sa školení a zhromaždení organizovaných nadriadeným,
- hlási nadriadenému nedostatky, ktoré sa vyskytli v priebehu služby,
- vykonáva pravidelnú a nepravidelnú kontrolu plnenia úloh a prijíma opatrenia na odstránenie
nedostatkov,
- dbá na dodržiavanie stanovených zásad BOZP pri výkone práce na jednotlivých pracoviskách,
- vykonáva plánovanie, sledovanie a vyhodnocovanie čerpania dovoleniek zamestnancov a plánovanie
zamestnancov do výkonu služby,
- spracováva výkazovú dokumentáciu práce zamestnancov pre finančnú službu,
- vedie evidenciu materiálu,
- plní ďalšie úlohy určené nadriadeným.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205