Masér/ka do 4* hotela v Hinterglemm v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 16.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 maséra/ku do 4* hotela v meste Hinterglemm v Salzburskom regióne v Rakúsku na sezónnu prácu do apríla 2023
-Nástup: 01. 12.
-pracovná doba 5 dní v týždni/40 hodín podľa dohody
Plat: 1650 - 1800 € Netto/mesiac
Platové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností, jazykových znalostí, 13. a 14. plat
Ubytovanie a strava vedľa hotela cca. 20 minút pešo v ubytovaní pre zamestnancov pre jednotlivcov v jednolôžkovej, pre páry v dvojlôžkovej izbe so sprchou a WC, WIFI zadarmo a strava aj počas voľných dní zadarmo
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1-B2 a anglický jazyk A2
-Požiadavky na zamestnanca:
- predchádzajúce pracovné skúsenosti a prax na pozícii masér
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou pohodlnú obuv

Jedná sa o nový štvorhviezdičkový nadštandardný rezort uprostred salzburského regiónu s apartmánmi, reštauráciou, seminárnou miestnosťou, s nádherným wellness centrom so saunami, vyhrievaným vonkajším bazénom a relaxačným priestorom.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205