Senior Full-Stack Developer / IT Architekt

Spoločnosť: DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska
Miesto výkonu práce: Bratislava-Staré Mesto
Dátum platnosti ponuky: 28.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Datacentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS) prevádzkuje portálové riešenie DCOM, ktoré je využívané vyše 10.000 používateľmi v obciach a poskytuje inteligentné formuláre pre elektronické podania pre vyše 2.000.000 obyvateľov obcí.

DEUS poskytuje obciam okrem SaaS služby aj ITaaS (poskytuje a prevádzkuje koncové stanice pracovníkov na obciach).

Riešenie DCOM má 18 rôznych integrácií na rôzne systémy verejnej správy a na ďalších IT partnerov poskytujúcich IT služby mestám a obciam. Jedná sa o jeden z najkomplexnejších a najlepšie integrovaných systémov v krajine.

Hľadáme štyroch skúsených Full-Stack Developerov s potenciálom IT Architekta, ktorí prevezmú zodpovednosť za dlhodobý vývoj a smerovanie technologického riešenia DCOM. Hlavnou úlohou bude komunikácia s existujúcim dodávateľom riešenia, pripomienkovanie návrhov riešenia, nastavenie dlhodobej stratégie v oblasti používaných technológií, best practices v oblasti vývoja a testovania. Zároveň aktívny vývoj častí aplikácie, prípadne doplnkových aplikácií k nosnej aplikácii.

Sme menší, 20 členný dynamický team a hľadáme k sebe kolegov, nadšencov do IT, ktorí budú s nami rozvíjať a budovať IS DCOM, tak aby úspešne a spoľahlivo slúžil celej miestnej územnej samospráve Slovenska a iným štátnym organizáciám.

V čom spočíva náplň práce:
• návrh architektúry a analýza riešenia pre požiadavky na zmenu alebo vývoj nových aplikácií
• Spolupráca s produktovým manažérom, business a IT analytikom pri definovaní nových zmien a doplnení existujúceho systému DCOM
• Spolupráca s dodávateľom pri naceňovaní väčších zmenových konaní
• návrh a detailná dokumentácia integrácií
• súčinnosť pri vývoji aplikácie, participácia na riešení chýb identifikovaných počas vývoja alebo testingu
• Vývoj a úprava jednotlivých častí aktuálneho systému
• implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb a nasadenie do produkcie
• Úzka komunikácia s vývojovými kapacitami dodávateľov ohľadne distribúcie práce na požadovaných zmenových konaniach
• Dohľad pri technologických zmenách nasadzovaných dodávateľom riešenia
• Oboznámenie sa, dodržiavanie, prípadne participácia na tvorbe IT štandardov a cieľovej Enterprise architektúry

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Filtrovať ponuky podľa

1/2206