Pomocník do kuchyne do "Burger Kingu" v dolnom Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 28.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 pracovnú silu do kuchyne (ž/m) do reštaurácie rýchleho občerstvenia "Burger Kingu" v obci Langenrohr pri Tullne v dolnom Rakúsku na TPP na dobu neurčitú, celoročná práca. Zmluva priamo s rakúskym zamestnávateľom.
-Nástup: čím skôr
-pracovná doba: 5 dní v týždni. Práca od 09:00 - 23:00 h. rozdelená na zmeny.
-Plat: 1629,- € Brutto, 1325,- € Netto
Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie vzdialené cca. 10 minút od pracoviska za poplatok maximálne do výšky 200 EUR mesačne. K dispozícii sú izby aj pre páry. Možnosť stravovať sa zdarma (1 menu denne počas práce).
Možnosť dochádzať pravidelne aj vlastným autom alebo prostriedkami hromadnej dopravy do zamestnania, pre tých ktorým nevyhovuje platiť za ubytovanie.
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Náplň práce:
- príprava hamburgerov, šalátov, minutiek a fast foodu pre zákazníkov, zamestnanec bude zaučený
Požiadavky na zamestnancov:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané
- pracovný odev poskytuje zamestnávateľ. Doniesť si bezpečnostnú protišmykovú obuv.
-tímová spolupráca, presnosť, spoľahlivosť, čistota a priateľskosť
Mať vlastné auto výhodou

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208