Nastavovač- zoraďovač CNC frézy

Spoločnosť: Kodaň Plast s.r.o.
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum platnosti ponuky: 30.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• zoradenie a obsluha CNC frézy (zoradenie stroja pre už bežiace výrobky a nové výrobky)
• úprava programu pomocou korekcií nástroja, úprava programov na paneli stroja
• nastavovanie stroja upnutím obrobku, nástroja
• čítanie výkresovej dokumentácie
• zabezpečenie požadovanej produkcie na stroji
• výpomoc pri odstraňovaní porúch
• výroba podľa technologického postupu
• zodpovednosť za kvalitu a vykonávanie pravidelnej kontroly kvality výrobku v rámci svojej pozície
• vykonávanie meraní (ručných alebo s pomocou meracích zariadení)
• zvyšovanie a udržiavanie kvality výrobkov
• zodpovednosť za chod obrábacích center a splnenie plánu výroby
• dodržiavanie technologických postupov a predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• plniť ďalšie pracovné požiadavky podľa pokynov nadriadeného
• znalosť operačného systému HASS
• manipulácia s materiálom, produktami a odpadmi podľa pravidiel spoločnosti

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

SolidWorks - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206