Komunitný pracovník/organizátor (práca s ľuďmi bez domova)

Spoločnosť: DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia
Miesto výkonu práce: Bratislava
Dátum platnosti ponuky: 03.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á má zápal, chuť a zručnosti a ktorého/ktorej cieľom je malými krokmi prispieť k zmene systému starostlivosti o ľudí bez domova v Bratislave a jej mestských častiach.

Čo táto pekná myšlienka znamená v praxi? Ponúkame Ti našu predstavu, ako túto myšlienku preniesť do Tvojej každodennej práce:
- snažiť sa nadväzovať kontakty s ľuďmi bez domova, ktorí sú prijímateľmi sociálnych služieb poskytovaných našou organizáciou a následne ich zaktivizovať a zapojiť do riešenia ich problémov,
- venovať ľuďom bez domova svoj čas prostredníctvom tzv. komunitných stretnutí, počas ktorých Tvojou úlohou bude načúvať ich momentálnej situácii za účelom mobilizácie ich potenciálu,
- úzko spolupracovať so sociálnymi pracovníkmi a ďalšími zamestnancami našej organizácie,
- komunikovať s komunitami ľudí bez domova a vedeniami mestských častí Bratislavy, mesta Bratislavy, prípadne inými inštitúciami verejnej správy, ako aj farnosťami a lokálnymi komunitami podľa potrieb a cieľov ľudí bez domova a našej organizácie,
- naberať mnoho ďalších skúseností a zručností v práci s verejnosťou,
- viesť príslušnú dokumentáciu, vrátane reportingu.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208