Customer Operations Specialist

Spoločnosť: EMARK s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Karlova Ves
Dátum platnosti ponuky: 09.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Customer Operations Specialist so skúsenosťami z oblasti administrácie prostredí a počítačových sietí. Predstavujeme si, že ho pojmy ako proxy, AD, nody, servisy neprekvapia a ľahko sa v nich zorientuje, samostatne si prejde dostupnú dokumentáciu, vyhľadá informácie na príslušných fórach a komunite alebo, v prípade potreby, sa postará o vyriešenie priamo s vendorom. Okrem samostatného riešenia požiadaviek spojených so zabezpečením funkčnosti BI riešenia sa bude v spolupráci s kolegami podieľať na definovaní architektúry a infraštruktúry nástroja a jeho komponentov, pričom je možné danú oblasť prebrať ako celok a viesť tím.

Náplň práce:
- Technická podpora klientov pri využívaní Qlik a súvisiacich nástrojov, plnenie SLA
- Analýza problémov a implementácia riešení
Inštalácia a konfigurácia Qlik produktov, primárne Qlik Sense
- Administrácia prostredia, návrh, implementácia a optimalizácia HW/SW pre BI

Odoborné požiadavky:
- Skúsenosť s technickou podporou SW, primárne na Windows platforme
- Skúsenosti s SQL databázami, ideálne Postgre SQL, MySQL, MS SQL
- Základná znalosť počítačových sietí (VLANs, firewall administration, TCP/IP, HTTP, DNS, SSL/TLS)
- Základná znalosť wireshark, strace, nslookup/dig, openssl, ssh, browser developer tools
- Skúsenosť s Docker, VirtualBox a Kubernetes sú výhodou
- Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
- Základné znalosti javascript, visual basic, C#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou
- Anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom

Kľúčové osobnostné predpoklady:
- Schopnosť rýchlo sa učiť nové BI nástroje a IT technológie
- Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- Proaktivita a pozitívny prístup pri riešení problémov
- Ochota a schopnosť hľadať aj neštandardné riešenia
- Schopnosť porozumieť potrebám klienta a hľadať pre neho najvhodnejšie riešenie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Windows - pokročilá

SQL - pokročilá

Javascript - elementárna

Visual Basic - elementárna

C# - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205