Špecialista pre retailových klientov

Spoločnosť: Miroslava Šranková
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 17.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• Počas 3-mesačnej skúšobnej doby je náplňou práce nového kolegu:
- poskytovať profesionálny servis a aktívny predaj poistných produktov klientom,
- komunikácia a podávanie informácií klientom o produktoch spoločnosti,
- preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov,
- kontaktovanie databázy existujúcich klientov za účelom ponuky ďalších produktov,
- kontaktovanie databázy existujúcich klientov za účelom refinancovania a poskytovania hypotekárnych a spotrebných úverov za účelom zníženia nákladov do finančných produktov.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208