Vrátnik - informátor

Spoločnosť: Centrum sociálnych služieb - Juh
Miesto výkonu práce: Trenčín
Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Dátum nástupu: 01.01.2023
Dátum platnosti ponuky: 09.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Práca vrátnika-informátora v zariadení sociálnych služieb. Všetky práce spojené s činnosťou vrátnika v zmysle pracovnej zmluvy.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2204