Šéfkuchár do 3* hotela v okrese Kirchdorf v hornom Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 18.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 šéfkuchára do 3* hotela v meste Windischgarsten v okrese Kirchdorf an der Krems v hornom Rakúsku. Jedná sa o sezónnu alebo celoročnú prácu. Hotel disponuje 60 posteľami a reštauráciou pre cca. 100 hostí.
Zmluva priamo so zamestnávateľom
Nástup: 25.11. alebo neskôr po dohode
Plat: 2200 - 2500 Eur Netto
Prepitné rozdelené medzi personál
13 + 14.plat
Pracovný čas: 5 alebo 6 dni v týždni/48 hodín týždenne
Ubytovanie je poskytované v hoteli v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách s internetom a možnosťou prania zadarmo. Strava zadarmo aj počas voľných dní.
Požiadavky na zamestnanca:
- zostavovanie jedálneho lístka (A la Carte), koordinovanie úloh, spracovanie objednávok, príjem a kontrola tovaru, dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem
- požadované vzdelanie na pozícii kuchár, tímová práca, flexibilita, minimálne 3 - 5 ročná prax
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1 - B2
Pracovné oblečenie:
- rondon, protišmyková obuv

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205