Kozmetička do 4* hotela v obci Goslar v Nemecku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nemecko
Dátum platnosti ponuky: 18.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kozmetičku do 4* hotela s reštauráciou v obci Goslar v spolkovej krajine dolné Sasko v Nemecku.
Hotel s kapacitou izieb 47 a s 10 Suitami a s miestami na sedenie pre 160 zákazníkov poskytuje relax v bazéne a s relaxačnými miestnosťami so saunami.
Je to práca na TPP, celoročná práca. Zmluva priamo so zamestnávateľom
Nástup: ihneď alebo dohodou
Platové podmienky:
- 2400 - 2750€ Brutto mesačne
Pracovná doba - 5 dní v týždni/ cca.175 hodín/mesiac
Pri práci na TPP je možnosť čerpať dovolenku počas roka 25 dní
Požiadavky zamestnávateľa:
Kozmetička - vyučená/ý v odbore/certifikáty
Ubytovanie vedľa hotela v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách pre pár so sprchou/WC, TV, WIFI za poplatok 230€ mesačne, strava zdarma
Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk na úrovni A2 - B1(dohovoriť sa a porozumieť)
Zamestnanci z Rumunska, Bulharska, Poľska, Českej republiky, Nemecka, Alžírska
Benefit: Zamestnávateľ poskytuje tankovaciu kartu

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky

nemecký - elementárna: A1 a A2

Filtrovať ponuky podľa

1/2205