Vedúci dopravy a dielne

Spoločnosť: Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Miesto výkonu práce: Humenné
Dátum platnosti ponuky: 05.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• zabezpečovať správu majetku v oblasti stojov a zariadení na oblasti Humenné
• zabezpečovať požiadavky na opravu strojov a strojných zariadení, riadiť prípravu vozidiel na prehliadky technického stavu vozidiel a emisnú kontrolu na základe spracovaného harmonogramu
• organizovať opravárenskú činnosť na oblasti. Koordinovať práce zamestnancov vykonávajúcich odborné pracovné činnosti v opravárenskej dielni
• určovať technológiu opráv, prideľovať prácu podriadeným zamestnancom a zabezpečovať údržbu strojov a zariadení v priestoroch opravárenskej dielne
• dohliadať na spôsob nakladania s odpadmi a sledovať spotrebu pohonných hmôt na riadenom pracovisku.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2204