Pracovník v sklade

Spoločnosť: DOBROTA Trenčín, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Trenčín
Dátum platnosti ponuky: 31.12.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Potravinárstvo,Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- prijímanie tovaru na sklad, kontrola a označovanie tovaru, inventúry
- vydávanie a navažovanie surovín na základe výrobných príkazov
- sledovanie teploty pridelených skladových priestorov surovín, chladiaceho boxu
- zaznamenávanie a kontrola dátumov spotreby surovín, zaznamenávanie a kontrola obalového materiálu
- evidencia došlého a expedovaného materiálu a tovaru v PC- skladové karty zásob

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205