Odborný pracovník v službe Podpora samostatného bývania

Spoločnosť: Občianske združenie Nájdi sa!
Miesto výkonu práce: Bratislava
Základná zložka mzdy (v hrubom): 7,50 € za hodinu
Dátum nástupu: 09.01.2023
Dátum platnosti ponuky: 26.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme:
Človeka, ktorý má vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa v odbore psychológia alebo sociálna práca (prípadne podobné humanitné smery).

Náplň práce:
- priama práca s klientom - človekom so skúsenosťou s duševným ochorením, ktorá zahŕňa podporu a sprevádzanie človeka na ceste k jeho zotaveniu, teda na ceste žitia zmysluplných sociálnych rolí a nádeje plného života aj napriek duševnému ochoreniu, jeho dôsledkom a prejavom.
- administratíva spojená so sociálnou službou
- tímová spolupráca - účasť na poradách
- starostlivosť o sociálne siete, príp. webku
- hľadanie nových záujemcov o službu, fundraising

Používame metodiku CARe do ktorej Vás zaškolíme

Sme tím ľudí, ktorý chce posunúť kvalitu starostlivosti o duševné zdravie a zohľadniť pritom ciele a priania ľudí so skúsenosťou s duševným ochorením. Pracujeme na odstránení nesprávnych stereotypov a stigmatizujúcich pomenovaní. Pracujeme metodikou CARe, ktorá výrazne posúva kvalitu služieb v oblasti duševného zdravia.

Hľadáme človeka, ktorý by doplnil náš tím, ktorý poskytuje sociálnu službu podpory samostatného bývania, rozvíjal by ju, hľadal nových záujemcov, staral sa o sociálne siete a fundraising.

Predpokladaný časový rozsah práce: 20-40 hod. mesačne (podľa dohody a možností uchádzača)

Viac info o nás: https://oznajdisa.sk/
Viac info o našej službe: https://oznajdisa.sk/cestou/

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205