Opatrovateľ/ka

Spoločnosť: Societas, občianske združenie
Miesto výkonu práce: Blatné (Senec)
Dátum platnosti ponuky: 25.03.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplňou práce je komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia:
- pomáha pri podávaní stravy,
- dohliada na pitný režim klientov,
- spolupracuje pri prevencii preležanín pravidelným polohovaním, starostlivosťou o suché inkontinenčné pomôcky, hygienou a ošetrením pokožky,
- dbá o hygienický štandard obyvateľov zariadenia, denne vykonáva rannú a večernú toaletu,
- zodpovedá za uloženie a za rozdelenie osobnej bielizne klientom,
- zabezpečuje starostlivosť o lôžko klienta,
- zabezpečuje úpravu bezprostredného okolia klienta,
- dbá na pravidelnú a dôslednú dezinfekciu postelí, stolíkov a všetkých pomôcok a zariadení, ktoré používa pri manipulácii s klientom.
- a iné.

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2206