Hlavný servisný a montážny technik – správa sieti

Spoločnosť: DANY-ALARM s.r.o.
Miesto výkonu práce: Prešov
Dátum platnosti ponuky: 15.02.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie,Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Firma zaoberajúca sa kamerovými, zabezpečovacími a dochádzkovými systémami, počítačovými sieťami, správou a inštaláciou PC a IT technológii, hľadá do svojho tímu nového kolegu na trvalý pracovný pomer.
Požiadavky na vhodného uchádzača sú: znalosť správy a nastavení zariadení, konfigurácie sieťových a počítačových zariadení, počítačov, sieti a routrov (Mikrotik).
Hrubá mzda je uvádzaná ako nástupný plat + odmeny ( osobne ohodnotenie) v závislosti od skúseností, samostatnosti práce a dĺžky praxe (prax nie je podmienkou, ale výhodou), ktorá bude prebraná osobne pri pohovore.
Svoj štruktúrovaný životopis, prosím, zasielajte na office@danyalarm.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Windows Server - elementárna

Microsoft Windows - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206