Tele-predajca pre našich zákazníkov na 1/2 úväzok.

Spoločnosť: Alza.sk s. r. o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Základná zložka mzdy (v hrubom): 382,50 € za mesiac
Dátum platnosti ponuky: 31.01.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas počet hodín za týždeň: 20
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ak si komunikatívny/a a máš chuť dostať sa do sveta biznisu, pošli nám svoj životopis a my ti pomôžeme s tvojím kariérnym rozvojom. Jednou z tvojich motivácií pracovať pre Alza.sk bude možnosť neobmedzeného platového ohodnotenia na základe dosiahnutých výsledkov. Pracovná pozícia je vhodná aj pre mamičky na materskej dovolenke, ktoré si chcú u nás privyrobiť avšak s fyzickou prítomnosť na predajni v Banskej Bystrici.

Chceme, aby naši zákazníci mali z nákupu na Alza.sk vždy skvelý zážitok a zároveň chceme zákazníkom k nákupu ponúknuť služby, ktoré im v budúcnosti ušetria peniaze alebo čas. Ponúknuť k danému nákupu správnu službu a zrozumiteľne behom niekoľkých sekúnd vysvetliť ich prínos zákazníkovi.

Čo ťa čaká?

✅ Prioritne sa budeš venovať telefonickému oslovovaniu našich už existujúcich zákazníkov.
✅Budeš ponúkať doplnkové služby a môžeš tak našim zákazníkom zachrániť mobil alebo notebook pred nehodou, a to prostredníctvom ochranného skla alebo obalu.
✅ V prípade potreby budeš tiež prvý kontakt so zákazníkom – oslovíš a pomôžeš zákazníkom pri výbere produktu alebo výdaji tovaru, či vybavení reklamácie.
✅ Aktívny predaj je základ – v tomto prípade hovoríme najmä o telefonickom predaji.
✅ Tímová práca – veríme, že MY je viac ako TY, a preto ti na pobočke bude celý tím oporou.
✅ Dlhodobá spolupráca – staneš sa súčasťou modernej a rýchlo rastúcej firmy.

Čo na to potrebuješ?

✅ Komunikačné zručnosti – s úsmevom na perách, ktorý je cítiť naprieč celým Slovenskom sa nebojíš telefonicky prihovoriť našim zákazníkom.
✅ Nadšenie a chuť stať sa obchodníkom.
✅ Flexibilita – vieš sa rýchlo učiť a chceš sa ďalej vzdelávať.
✅ Orientácia na zákazníka - skvelý štart, na ktorom vieme stavať.
✅ Schopnosť vecnej telefonickej konverzácia so zákazníkom.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205